FINALISTII EDITIEI – A XIII-A 2014

- in ordinea alfabetica -
1. Alesia Paraschiv - Eforie Sud
2. Andonescu Giulia - Campineanca Vrancea
3. Baran Biykoglu - Braila
4. Berechet Ioana Lucia- Constanta
5. Boboc Anda - Techirghiol
6. Bratosin Andreea - Popesti Vrancea
7. Bratosin Mihai - Popesti Vrancea
8. Bratu Mara Elena - Pitesti
9. Bultoc Dan Ioan - Bucuresti
10. Celebi Serkan - Eforie Nord
11. Chifu Eliza Elena - Craiova
12. Cioara Stefania - Gugesti Vrancea
13. Cioara Teodora - Gugesti Vrancea
14. Ciortan Stefania - Constanta
15. Condila Iulia Stefania - Bucuresti
16. Constantinescu Bianca - 23 August Constanta
17. Cosma Roxana- Eforie Nord
18. Dragoiu Alessia Marina - Buzau
19. Dudu Ramona - Braila
20. Dusciuc Iustin Emilian - Constanta
21. Giurcanu Theodor - Iasi
22. Goae Cristian - Constanta
23. Istudor Anamaria - Focsani
24. Jurca Amelia Nicoleta - Baneasa Constanta
25. Lupu Alisa - Focsani
26. Malinici Delia Mihaela - Tulcea
27. Mihalascu Diana - Buzau
28. Mitaru Teodora - Ramnicu Valcea
29. Nadrag Alina - Slobozia
30. Nastase Irina - Focsani
31. Necula Ilona Andreea - Buzau
32. Novac Iulia - Focsani
33. Otincelescu Elena Luiza - Slatina
34. Perpelea Iulia - Drobeta Turnu Severin
35. Plosnita Gabriel - Panciu Vrancea
36. Rusu Alexia Saviana - Bucuresti
37. Sandu Rozalba Ionela - Curtea de Arges
38. Selea Iulian - Pitesti
39.Soponaru Ana Maria - Constanta
40. Stefan Monica - Milcovu Vrancea
41 Stoica Florentin Eduard - Ploiesti
42 Trupa Energy - Focsani
43.Ursu Briana - Eforie Sud
44. Vaduva Alexandra - Buzau
45. Voicu Ana Maria - Braila
 

Participantii declarati admisi în festival vor achita taxa de participare de 100 lei pana la data de 30 iunie 2014. Dovada achitarii taxei se face prin e-mail. glasulsperantelor@yahoo.com. Concurenti au deasemenea obligatia de a trimite pana la data de 30 iunie 2014 negativul piesei cu care vor intra in concurs. Nerespectarea celor mai sus mentionate atrage dupa sine eliminarea din concurs .

Mult succes tuturor concurentilor .